HOME » Namioty stałociśnieniowe

Namioty stałociśnieniowe to nowoczesne produkty które z entuzjazmem zostały przyjęte przez wszystkich naszych klientów. Namioty z tego segmentu to przede wszystkim wygoda w ich użytkowaniu. Namiot jest lekki, raz wypełniony powietrzem jest gotowy do pracy. Namiot nie potrzebuje do pracy prądu, oraz żadnych przewodów zasilających.

 

namiot stałociśnieniowy KIA

Opracowana przez naszą firmę technika obszycia namiotu zapewnia jego odporność na ulewny deszcz, śnieg i silne podmuchy wiatru. Namioty stałociśnieniowe ARIO zapewnią Ci pewny dach nad głową w czasie trwania kampanii promocyjnej

Skuteczność działania namiotów stałociśnieniowych ario zapewniają dedykowane zawory bezpieczeństwa. Gdy w powłoce namiotu znajdzie się zbyt duża ilość rozgrzanego powietrza, zawory automatycznie wypuszczają z jej wnętrza nadmiar gazu. Rozwiązanie to chroni powłokę namiotu przed rozerwaniem.

Namioty stałociśnieniowe – proste działanie

Zasada działania namiotu stałociśnieniowego jest stosunkowo prosta, przypomina utrzymywanie powietrza we wnętrzu dużego elastycznego zbiornika. Namiot w swoich nogach stanowiących jego główny szkielet posiada wszyty wkład który skutecznie utrzymuje wtłoczone powietrze. Przeprowadziliśmy wiele prób i testów aby dobrać najlepszą tkaninę oraz metodę łączenia elementów, dzięki czemu nasze namioty utrzymują powietrzne nawet po 14 dniach eksploatacji.

Co się stanie gdy w namiocie stałociśnieniowym zacznie brakować powietrza?

namiot stałociśnieniowy - budowaGdy z konstrukcji namiotu upłynie znaczna ilość powietrza, namiot w dalszym ciągu będzie bezpiecznie stał. Braki powietrza w namiocie stałociśnieniowym zaczynają być widoczne stopniowo – namiot zacznie się delikatnie marszczyć lub uginać. Wówczas należy uzupełnić brakującą ilość powietrza, po czym namiot ponownie będzie sprawował swoją funkcję wystawienniczą. Całość operacji dopełnienia powietrza nie będzie trwała dłużej niż 5 minut.

Namioty stałociśnieniowe to specjalny rodzaj namiotów, które są w stanie utrzymywać stałe ciśnienie wewnątrz, niezależnie od warunków zewnętrznych. Są one często wykorzystywane w różnych sytuacjach, takich jak na przykład wojskowych ćwiczeniach, na festiwalach, wyprawach naukowych czy też w przemyśle.

Jedną z głównych zalet namiotów stałociśnieniowych jest ich wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Są one w stanie utrzymać stałe ciśnienie wewnątrz nawet w trakcie silnych wiatrów czy też intensywnych opadów. Dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które planują wyprawy w trudnych warunkach pogodowych.

Kolejną zaletą namiotów stałociśnieniowych jest ich duża pojemność. Są one w stanie pomieścić dużą ilość osób lub też sprzętu, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla wypraw naukowych czy też festiwali.

Namioty stałociśnieniowe są również bardzo łatwe w montażu i demontażu. Ich specjalna budowa sprawia, że można je szybko rozłożyć i złożyć, co jest szczególnie istotne w sytuacjach, gdy trzeba szybko zareagować na zmieniające się warunki.

Wielkości namiotów stałociśnieniowych oraz parametry techniczne:

Każdy z modeli namiotów stałociśnieniowych możemy wyprodukować w różnych wariantach wielkościowych :

Rozmiar Namiotu 4x4m 5x5m 6x6m 7x7m
Średnica nogi 0,3m 3,5m 4,1m 4,9m
Wysokość zewnętrzna 3m 3,5m 4,1m 4,9m
Wysokość wewnętrzna 2,70m 3,05m 3,5m 4,3m
Powierzchnia zadaszona ok. 16m2 ok. 25m2 ok. 36m2 ok. 49m2
Rozmiar Wejścia 2,0 x 3,85m 2,5 x 4,8m 5,5 x 3,0m 6,3 x 3,7m

 

 

Dlaczego namioty stałociśnieniowe produkcji ARIO ?

 

 

  • Namiot STAŁOCIŚNIENIOWY odporny na TRUDNE warunki pracy – POWŁOKA NAMIOTU ODPORNA ZARÓWNO NA PALĄCE SŁOŃCE JAK I MOCNE OPADY ATMOSFERYCZNE
  • Szybkie odpinanie poszycia namiotu – POSZYCIE PRZYPINANE NA MOCNY ZAMEK BŁYSKAWICZNY. mOŻLIWOŚĆ SZYBKIEJ ZMIANY BRANDU NAMIOTU PODCZAS AKCJI PROMOCYJNEJ
  • Technika mocnego wykonania – WSZYSTKIE ELEMENTY SKŁADOWE NAMIOTU SĄ ŚWIETNIE SPASOWANE. mOCNE SZWY GWARANTUJĄ DŁUGOTRWAŁĄ BEZAWARYJNĄ EKSPLOATACJĘ
  • NAMIOT DŁUGO UTRZYMUJE POWIETRZE – ZBIORNIK POWIETRZNY WEWNĄTRZ POWŁOKI NAMIOTU WYKONANY Z MOCNO GAZOSZCZELNEJ TKANINY POLIURETANOWEJ
namiot stałociśnieniowy moya

Co otrzymujesz w zestawie z namiotem stałociśnieniowym ?

  • Kompletny namiot z najwyższej jakości wkładem gazoszczelnym
  • Pompka elektryczna
  • Komplet lin starannie zakończonych karabińczykami
  • Śledzie mocujące , młotek
  • Wygodna i solidnie uszyta torba transportowa
  • Szczegółowa instrukcja obsługi
 

Akcesoria dodatkowe zwiększające możliwości namiotów stałociśnieniowych

pompka-elektryczna

POMPKA ELEKTRYCZNA

balon pneumatyczny oświetlenie led

MOCNE OŚWIETLENIE LED

pompka-ręczna

POMPKA RĘCZNA

podłoga modułowa pvc

PODŁOGA MODUŁOWA PVC

balon pneumatyczny obciążniki piaskowe

OBCIĄŻNIKI PIASKOWE

oświetlenie halogen LED

OŚWIETLENIE HALOGEN LED

Nowy model namiotu stałociśnieniowego 3x3 już dostępny!

nowoczeny namiot stałociśnieniowy gopr

Namioty stałociśnieniowe o wielkości 3m x 3m już oficjalnie dostępne ! 

Stworzyliśmy nowy rozmiar namiotu w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów. Forma wielkości 3x3 sprawia że namiot stałociśnieniowy jest lekki i bardzo mobilny. Produkt doskonale sprawdza się na tzw. szybkich eventach, gdzie klient nie ma zapotrzebowania na dużą przestrzeń zadaszenia, natomiast zależy mu na łatwym i szybkim składaniu / rozkładaniu produktu. 

Namiot po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Całość wraz z osprzętem dodatkowym, spokojnie mieści się w torbie transportowej o wymiarach 60 x 40 x 40 cm i waży jedynie 15 kg. 

Namiot stałociśnieniowy 3m x 3m w kwestii konstrukcyjnej niczym nie różni się od swoich większych braci. Standardowo posiada obszycie zewnętrzne oraz cztery ścianki zapinane na mocny zamek błyskawiczny. 

Namiot Stałociśnieniowy – przykładowe realizacje

Namiot stałociśnieniowy wykonany w najnowszej technologii, dopracowany do perfekcji.

Konstrukcje namiotów stałociśnieniowych ario odznaczają się dużą wytrzymałością na trudne warunki pracy, a także niezawodnością na każdej imprezie plenerowej. Dobrze przemyślane i dedykowane rozwiązania zastosowane w naszych namiotach, skutecznie chronią użytkowników przed deszczem i wiatrem. Nadruki wykonujemy tylko najlepszą metodą sublimacyjną.

Dzięki temu mamy pewność że będą cierpliwie znosiły wszelkie próby uszkodzeń mechanicznych

Produkty stałociśnieniowe produkcji ARIO zostały zaprojektowane z naciskiem na największą wytrzymałość. Konstrukcje namiotów zostały dodatkowo doposażone w zawory wyrównujące, których zadaniem jest zabezpieczenie produktu przed przypadkowym wypełnieniem zbyt dużą ilością powietrza.

Gdy w powłoce produktu znajdzie się nadmiar wtłoczonego powietrza, namiot stałociśnieniowy automatycznie wypuszcza jego zbyteczną ilość na zewnątrz powłoki

 

Ochrona przed deszczem w namiotach stałociśnieniowych

nowoczeny namiot stałociśnieniowy gopr

Skuteczna ochrona przed deszczem w namiotach stałociśnieniowych produkcji Ario, to wynik stałego rozwoju tego segmentu namiotów w naszej firmie. Namioty posiadają dodatkowe elementy chroniące zamki błyskawiczne przed próbą przedostania się wody. Dodatkowym sktuecznym elementem ochrony jest specjalna konserwacja i wypełnienie silikonowe wszystkich szwów łączących poszczególne części namiotu.

Odpowiednio dobrane tkaniny zapewniają wysoką wodoszczelność przy zachowaniu optymalnego przepływu powietrza do wnętrza namiotu. Takie rozwiązanie zapewnia swobodną cyrkulację powietrza nawet w upalne dni.

Po skończonej pracy w deszczowej aurze pogodowej, wystarczy poczekać aż z namiotu stałociśnieniowego spłynie woda. Gdy powłoka namiotu będzie już sucha, możemy swobodnie spakować namiot do pokrowca transportowego.