Sterowce reklamowe

sterowce reklamowe

Sterowce reklamowe to produkty które stają się najbardziej zauważalnym nośnikiem reklamowym na każdych targach czy też imprezach branżowych.
Ze względu na różnorodność imprez sportowych oraz eventów na których latają nasze produkty reklamowe, stworzyliśmy ofertę sterowców reklamowych do zastosowania zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i przestrzeniach otwartych.

Produkujemy następujące modele sterowców reklamowych:

  • Sterowce latające na uwięzi
  • Sterowce wewnętrzne – zdalnie sterowane RC
  • Sterowce zewnętrzne – zdalnie sterowane RC

Sterowce reklamowe latające na uwięzi

sterowiec reklamowy na uwiezi

Sterowce latające na uwięzi to modele które z powodzeniem mogą dryfować w powietrzu zarówno w przestrzeni otwartej, jak i pomieszczeniach zamkniętych. W zależności od wymogów projektu oraz przewidywanego czasu ekspozcyji, przewidujemy dwa warianty sterowców helowych – sterowce jednopowłokowe i dwupowłokowe. Zaletą modeli sterowców jest ich prostota w samodzielnym montażu. Dajemy możliwość pełnej adaptacji modelu pod wymagania brandingu.
Więcej na temat technicznych możliwości sterowców reklamowych dowiesz się w podkategorii Sterowce latające na uwięzi

Małe sterowce reklamowe zdalnie sterowane RC

sterowiec-zdalnie-sterowany-rc-g2a

Niewielkie modele sterowców reklamowych RC to najlepszy sposób promocji marki na halach targowych, halach sportowych, w sklepach wielkopowierzchniowych oraz centrach handlowych. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie zdalnie sterowanych sterowców reklamowych. Nasze modele są trwałe oraz intuicyjne w obsłudze. Do budowy sterowców wykorzystujemy podzespoły tylko renomowanych marek, cenionych wśród pasjonatów świata modelarstwa. Więcej szczegółów znajdziesz w pod kategorii: Sterowce Zdalnie Sterowane Wewnętrzne

Duże sterowce zdalnie sterowane RC

duzy-sterowiec-reklamowy-rc

Duże modele sterowców zdalnie sterowanych przystosowanych do latania w warunkach zewnętrznych, to niewątpliwie najbardziej efektowna reklama outdoor jaką można zastosować na dzisiejszych eventach. Duży model latający nad głowami odwiedzających imprezę gości to pewny sukces każdej kampanii promocyjnej. Sterowce outdoor produkujemy tylko ze sprawdzonych podzespołów elektronicznych, uznanych wysoką notą w świecie modelarskim. Dzięki temu mamy pewność że sterowiec będzie bezpiecznym narzędziem dla kampanii promocyjnych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Zapytanie - formularz ARIO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

kontakt@ario.pl
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Kokoszycka 133
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03