Półbramy Pneumatyczne

Półbramy pneumatyczne – nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie reklamy outdoor. Te niezwykle praktyczne połówki bram reklamowych pozwalają na indywidualne ustawianie pojedynczo lub w parach, umożliwiając precyzyjną regulację szerokości prześwitu dokładnie na wymaganą odległość. To innowacyjne podejście do promocji, które dostosowuje się do potrzeb i preferencji, zapewniając atrakcyjną prezentację komunikatów reklamowych.

półbramy pneumatyczne z nadrukiem reklamowym na pełnej szerokości

Dostępne modele półbram pneumatycznych:

Półbramy Pneumatyczne Standardowe

Szerokość zewnętrznaWysokość zewnętrznaŚrednica nogiNadruk na całej powierzchniOświetlenie LED
3,1m4,2m1,2mTakTak
3,4m5,3m1,3mTakTak
4m5,5m1,5mTakTak
4,5m6,7m1,7mTakTak

Półbramy Pneumatyczne SLIM

Szerokość zewnętrznaWysokość zewnętrznaŚrednica nogiNadruk na całej powierzchniOświetlenie LED
3m4m1mTakTak

Dlaczego półbrama pneumatyczna jest tak praktyczna?

Każda firma pragnie wyróżnić się na rynku, a jednym z efektywnych sposobów jest zastosowanie innowacyjnych i praktycznych rozwiązań. Do takich rozwiązań należy zdecydowanie półbrama pneumatyczna z nadrukiem od Ario. Bez względu na branżę czy charakter przedsiębiorstwa, półbrama pneumatyczna Ario z nadrukiem jest doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi klientów. Może być wykorzystywana w różnych miejscach, tworząc dynamiczne i atrakcyjne wejścia – które skutecznie przyciągną uwagę przechodniów. Ponadto możliwość korzystania z niej pojedynczo lub w parach dodatkowo zwiększa potencjał reklamowy, dostosowując się do różnych potrzeb i koncepcji marketingowych.

półbrama pneumatyczna łączona z dwóch z nadrukiem reklamowym

półbrama pneumatyczna z wymiennymi banerami mocowanymi na mocny rzep

Półbramy a wymienna grafika reklamowa

Półbramy pneumatyczne oferują dodatkową funkcjonalność dzięki zastosowaniu solidnych rzepów umożliwiających przymocowanie banerów reklamowych. Ten innowacyjny element zapewnia elastyczność w prezentacji logotypów sponsorów, umożliwiając szybką wymianę w zależności od specyfiki każdej imprezy plenerowej, na której używana jest półbrama reklamowa.

Wprowadzając personalizację kolorów rzepów, które są trwale przyszyte do bramy, zapewniamy pełną zgodność z identyfikacją wizualną Twojej marki. To rozwiązanie pozwala nie tylko na skuteczne wyeksponowanie sponsorów, ale także na stworzenie spójnego przekazu wizualnego, który idealnie komponuje się z resztą brandu bramy.
Dodatkowe banery reklamowe można zamówić jednocześnie z bramą, co pozwala na kompleksową personalizację już na etapie projektowania. Jednakże, elastyczność naszego rozwiązania pozwala na dodanie nowych banerów w dowolnym momencie w przyszłości, co sprawia, że dostosowanie półbramy do zmieniających się potrzeb reklamowych staje się niezwykle proste.

Wprowadzenie solidnych i funkcjonalnych rzepów do półbram pneumatycznych nie tylko zwiększa ich praktyczność, ale również umożliwia dynamiczną adaptację do różnych wydarzeń i kampanii marketingowych. Z naszymi rozwiązaniami nie musisz się obawiać utraty efektu wizualnego, ponieważ dbamy o to, aby każdy detal był zgodny z Twoją wizją marki

Ario – producent nowoczesnych półbram pneumatycznych

Nasza wieloletnia praktyka w produkcji nośników reklamy pneumatycznej oraz stałociśnieniowej pozwala nam na tworzenie nowoczesnych produktów o nowatorskich zastosowaniach terenowych. Jednym z naszych wyjątkowych rozwiązań są właśnie półbramy pneumatyczne. Produkty te zostały starannie uszyte z wytrzymałej tkaniny poliestrowej dodatkowo pokrytej warstwą PCV, co gwarantuje solidną ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Nadruk reklamowy, jaki umieszczamy na naszych półbramach wykonujemy najtrwalszą metodą druku UV. Dzięki temu zapewniamy nie tylko intensywne i trwałe kolory, ale również odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Technologia ta pozwala na użytkowanie półbram nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych, a nadruki zachowują swoją jakość i wyrazistość przez długi czas.

W naszym podejściu do produkcji kładziemy nacisk na trwałość i funkcjonalność co sprawia, że nasze półbramy pneumatyczne są nie tylko estetyczne, ale także skuteczne i dostosowane do różnorodnych warunków zewnętrznych. Dzięki nim Twoja reklama zyskuje nową jakość, przyciągając uwagę w każdych warunkach, a solidne wykonanie zapewnia długotrwałą użyteczność produktów pneumatycznych.

półbrama z nadrukiem reklamowym kia platinum cup

ario-logo-short

Szukasz sprawdzonego producenta półbram pneumatycznych?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle na reklamę podczas imprezy plenerowej. Wspólnie
stworzymy wspaniały projekt półbramy wentylatorowej z nadrukiem!

Skontaktuj się z nami

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Półbramy dają nowe możliwości promocyjne, a także są tańsze w produkcji. Półbramy możesz używać pojedyńczo symbolizując linię startu/mety lub w parach ustalając dowolną szerokość drogi. Półbramy zajmują też zdecydowanie mniej miejsca, dzięki czemu możesz je eksponować nawet w ciasnych i mocno zabudowanych miejscach


Tak, po złożeniu półbramy zajmują bardzo mało miejsca, spokojnie mieszczą się w bagażniku małego miejskiego samochodu


Tak, półbramy tak jak standardowe produkty pneumatyczne mogą być eksponowane w deszczową pogodę. Po ekspozycji przed magazynowaniem bramy, należy ją dokładnie wysuszyć


Tak, półbramy pneumatyczne posiadają wbudowany wentylator, przez co wymagają stałego źródła zasilania. Jeżeli potrzebujesz bramę która nie wymaga dostępu do prądu, zobacz półbramy stałociśnieniowe


Tak, wbudowane wentylatory są bardzo ciche, produkt z powodzeniem może pracować również w cichych pomieszczeniach zamkniętych


Jeżeli zajdzie taka potrzeba, bramę należy wyczyścić szarym mydłem i letnią wodą. Nie używamy agreswynej chemii, aby nie uszkodzić nadruku oraz tkaniny bramy.


Tak, wszystkie bramy reklamowe Ario chronione są 24 miesięczną gwarancją producenta.


Tak, nasza firma zawsze służy pomocą w obszarze obsługi posprzedażnej i serwisu, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję z zakupionego produktu.

Shopping Cart
Scroll to Top