Flagi Pneumatyczne

Flagi pneumatyczne to odpowiedniki standardowych flag reklamowych lecz w dużej skali. Głównym elementem nośnym flagi jest jej wypełniany powietrzem słup boczny. Słup jest starannie zakończony łukiem w górnej jego części, co pozwala na pewne podwieszenie tkaniny z nadrukiem reklamowym.

flagi pneumatyczne stałociśnieniowe z nadrukiem reklamowym

Jak zbudowana jest flaga pneumatyczna?

Flaga pneumatyczna posiada wszyty wysokiej jakości wkład gazoszczelny, w którym przetrzymywane jest powietrze. Wkład zbudowany jest z tkaniny poliuretanowej, która wykazuje dużą gazoszczelność. Przez to raz wypełniona powietrzem flaga pneumatyczna działa przez długi czas. Delikatne dopompowanie wymagane jest co kilka dni.
W zestawie z flagą znajduje się pompka elektryczna która szybko wypełni powietrzem flagę. Zewnętrzną warstwę flagi pneumatycznej stanowi mocne obszycie z tkaniny poliestrowej dodatkowo powlekanej PCV. Warstwa ta może zostać zadrukowana dowolnym kolorem oraz wzorem. Ostatnim i najważniejszym elementem dmuchanej flagi pneumatycznej jest właśnie dzianina flagowa, na której drukujemy grafikę reklamową związaną z Twoim brandem. Dzianina flagowa jest mocna i odporna na trudne warunki pogodowe

Flaga pneumatyczna posiada w zestawie stopę montażową w postaci stojaka stalowego, oraz linki odciągowe które należy przymocować do ziemi za pomocą śledzi mocujących znajdujących się w zestawie

duże flagi pneumatyczne stałociśnieniowe z nadrukiem reklamowym

flaga pneumatyczna stałociśnieniowa mieści się w bagażniku małego miejskiego samochodu

Co znajduje się w zestawie z flagą pneumatyczną?

Wszystkie produkty dostarczane przez Ario są całkowicie kompletne i przygotowane do działania. W zestawie z flagą pneumatyczną otrzymasz:

  • Kompletna flaga z wbudowanym wysokiej jakości wkładem gazoszczelnym
  • Zestaw lin mocujących starannie zakończonych karabińczykami
  • Śledzie mocujące , młotek
  • Wygodna i solidnie uszyta torba transportowa
  • Szczegółowa instrukcja obsługi
  • Pompka elektryczna i ręczna
  • Gwarancja producenta – 24 miesiące

Ario – producent nowoczesnych flag pneumatycznych

Nasze wieloletnie doświadcznie w produkcji reklamy pneumatycznej oraz stałociśnieniowej, pozwala na Tworzenie nowych rozwiązań które wypełniają rynek reklamowy świeżymi pomysłami w atrakcyjnej formie. Idą stworzenia flag pneumatycznych była chęć dostarczania naszym klientom oraz dystrybutorom produktu który będzie wszędzie zauważaly ze względu na swoją wielką powierzchnię reklamową, a przy tym atrakcyjny cenowo pod względem etapu produkcyjnego.

Ario wyróżnia się jako lider w produkcji flag pneumatycznych, oferując klientom nie tylko wyjątkową jakość, ale również unikalne i nowoczesne wzornictwo. Nasze flagi pneumatyczne to nie tylko nośniki reklamowe, ale także dynamiczne i atrakcyjne narzędzia promocji, które skutecznie przyciągają uwagę.

Konstrukcyjnie dmuchane flagi reklamowe wiele czerpią z rozwiązań reklamy latającej, przez co wykazują dużą odporność na mocne podmuchy wiatru oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Szukasz oryginalnego i sprawdzonego produktu na imprezę marketingową w plenerze? Właśnie znalazłeś!

flagi pneumatyczne z nadrukiem w czterech rozmiarach od 4m do 8m wysokości

ario-logo-short

Szukasz sprawdzonego producenta flag pneumatycznych?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle na reklamę podczas imprezy plenerowej. Wspólnie
stworzymy wspaniały i oryginalny projekt dmuchanej flagi pneumatycznej!

Skontaktuj się z nami

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Flagi pneumatyczne różnią się od tradycyjnych flag przede wszystkim wielkością, a także nadmuchiwanym stelażem który może zapewnić jej wysokość nawet do 8m.
Są to nowoczesne, wysokie i estetyczne nośniki reklamowe zdobywające serca coraz większej ilości firm i zespołów marketingowych


Flagi pneumatyczne od Ario, to przede wszystkim pewność i solidność wykonania w atrakcyjnej cenie. Na flagę pneumatyczną otrzymasz pełną 24 miesięczną gwarancję


Flagi pneumatyczne są idealne do stosowania na eventach plenerowych, festiwalach, koncertach i innych wydarzeniach, gdzie efektowna reklama i atrakcyjne prezentacje są kluczowe.
Flagi dmuchane sprawdzą się rewelacyjnie także jako ekspozytory przed sklepami i galeriami handlowymi


Nie, flagi pneumatyczne posiadają wszyty wkład stałociśnieniowy, który utrzymuje powietrze wewnątrz jej powłoki.


Tak, nasza firma zapewnia kompleksową obsługę posprzedażową i wsparcie techniczne, aby zapewnić klientom pełne zadowolenie z naszych flag pneumatycznych.


Tak, nasze flagi pneumatyczne są łatwe do transportu, a montaż jest prosty i szybki, co sprawia, że są one praktyczne zarówno na eventach, jak i w stałych lokalizacjach.


Tak, flagi pneumatyczne mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, co czyni je wszechstronnym narzędziem reklamowym.

Shopping Cart
Scroll to Top