Balony Reklamowe z nadrukiem

Balony reklamowe z nadrukiem – wszystkie rodzaje dostępne u jednego producenta. W Ario znajdziesz inspiracje na skuteczny marketing swojej firmy. Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji balonów wentylatorowych w różnorodnych estetycznych kształtach. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty są także latające balony helowe z nadrukiem. Jeśli zależy Ci na wygodzie, oferujemy również balony stałociśnieniowe. Całość Twojej kampanii marketingowej możemy uzupełnić małymi dmuchanymi balonami na hel. Pamiętaj że możemy również wykonać dla Ciebe całkowicie nietypowy balon – będący repliką Twojego produktu lub Logo.

balon reklamowy z nadrukiem promujący Gminę Wicko podczas eventu w plenerze

Balony reklamowe pneumatyczne

Balony pneumatyczne – często określane również jako balony wentylatorowe, stanowią klasykę każdej plenerowej akcji marketingowej. Ich popularność wynika z połączenia imponującego rozmiaru z łatwością transportu i niezwykle prostym montażem w terenie zewnętrznym. W ofercie doświadczoneg producenta balonów reklamowych Ario, znajdziesz różnorodne rozmiary i kształty tych wyjątkowych narzędzi promocyjnych. Oferujemy balony wentylatorowe w zakresie wysokości od 3 do nawet 12 metrów.

Balony z tej kategorii zajmują minimalną przestrzeń podczas transportu (balon o wysokości 6 metrów mieści się w bagażniku Fiata Seicento). Po wyjęciu balonu z torby transportowej, wystarczy podłączyć wtyczkę zasilającą do prądu i poczekać, aż balon o własnych siłach uniesie się do góry. Następnie wystarczy jedynie przykotwiczyć balon do ziemi – i gotowe.

Czytaj więcej

Nasza największa konstrukcja balonu pneumatycznego jaką mieliśmy przyjemność wyprodukować – o imponującej wysokości około 15 metrów, świadczy o tym, że nasze możliwości są praktycznie nieograniczone, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Zobacz nasze balony pneumatyczne

balon wentylatorowy biały z logo staropolanka

balon stałociśnieniowy z nadrukiem Volkswagen Bank VISA

Balony stałociśnieniowe z nadrukiem

Balony stałociśnieniowe to odpowiednik balonu wentylatorowego, lecz wykonany w technologii stałociśnieniowej. Balon ten nie potrzebuje dostępu do prądu. Raz wypełniony powietrzem działa przez długi czas.
Jak działa balon stałociśnieniowy? Ten produkt rkelamowy nie posiada wbudowanego wentylatora. Zamiast wentylatora balon posiada drugą wewnętrzną powlokę zbudowaną z tkaniny poliuretanowej. To właśnie w tej powłoce utrzymywane jest powietrze. Całość balonu stałociśnieniowego obszyta jest tkaniną poliestrową z nadrukiem reklamowym.

Gdzie sprawdzą się balony stałociśnieniowe?

  • We wszystkich miejscach gdzie utrudniony jest dostęp do prądu
  • Akcja marketingowa która wymga szybkiego i ciągłego przemieszczania balonu stałociśnieniowego
  • Miejsca o surowym klimacie lub niesprzyjających warunkach pogodowych. Balon stałociśnieniowy nie jest podłączony do prądu, więc nie straszne mu wszelkie zachlapania lub zalania wodą

Sprawdź balony stałociśnieniowe

Kule reklamowe stałociśnieniowe

Duże balony latające, zasilane helem lub zawieszone na linach – kule reklamowe stanowią najbardziej oryginalną formę reklamy, która wyróżnia się podczas plenerowych akcji marketingowych. Balony helowe, unoszące się dzięki napełnieniu helem, doskonale sprawdzają się szczególnie podczas otwarcia nowych placówek handlowych czy gastronomicznych. W zależności od wymagań projektu oraz planowanego czasu ekspozycji, proponujemy dwa rodzaje balonów helowych – jednokomorowe i dwukomorowe. Dodatkowym atutem kul reklamowych jest łatwość ich samodzielnego montażu.

Kule reklamowe nie są ograniczone tylko do latania na heludodatkowe uchwyty umożliwiają zawieszenie ich nad Twoim stoiskiem na halach wystawowych. To rozwiązanie, w połączeniu z mocnym oświetleniem LED, gwarantuje maksymalną widoczność Twojej firmy podczas targów branżowych. Oferujemy unikalne kule stałociśnieniowe, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów i nadadzą Twojej marce największą możliwą widocznosć.

Dowiedz się więcej o dużych kulach reklamowych

duży czerwony balon latający z nadrukiem reklamowym

balon wentylatorowy Altom w kształcie czajnika w dużej skali

Balony o nietypowych kształtach 3D

Balony o nietypowych kształtach 3D to najczęściej wybierane nośniki reklamy przez naszych klientów chcących zrobić piorunujące wrażenie na swoich przyszłych odbiorcach.
Balony nietypowe mogą być wierną repliką Twojego produktu, stworzoną w wielokrotnie powiększonej skali. Butelka z napojem może zostać przeskalowana do modelu posiadającego nawet 10 metrów wysokości. Często wybieranym wariantem jest także przestrzenna figura pneumatyczna zaprojektowana i uszyta na wzór logo firmowego. W kwestii projektu balonów wentylatorowych o nietypowym kształcie, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Masz pomysł aby zaprezentować swój produkt jako duży model na targach branżowych?
Napisz do nas oraz prześlij w załączniku zdjęcia produktu. Nasi graficy określą jak bardzo zbliżoną replikę w formie dmuchanej będziemy mogli dla Ciebie wykonać.

Zobacz balony o nietypowych kształtach 3D

ario-logo-short

Szukasz doświadczonego partnera od balonów reklamowych?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej akcji marketingowej. Stworzymy balon reklamowy który wypromuje Twoją firmę!

Skontaktuj się z nami

Produkujemy balony reklamowe od ponad 10 lat

Balony reklamowe to najczęściej wybierana forma reklamy outdoor. Ario, producent balonów reklamowych z ponad 10-letnim doświadczeniem, dostarcza balony, które są nie tylko dopracowane, ale także odporne na trudne warunki pogodowe.
Zamawiając balon naszej produkcji masz pewność że będzie to produkt wielokrotnego służący przez kilka lat. Nie ograniczamy się do utartych schematów! Jeżeli masz własny pomysł na balon z dmuchawą koniecznie daj nam znać. Zaprojektowaliśmy już wiele pompowanych balonów w różnych technologiach oraz wielkościach.

Z sukcesem stworzymy dla Ciebie balon reklamowy, który będzie wierną repliką Twojego produktu lub przestrzenną reprezentacją logo Twojej firmy w imponującej skali.

Nadruki reklamowe wykonujemy w zależności od projektu metodą sublimacji lub metodą UV. Taka technika daje pewność że nadruk na balonach reklamowych będzie odporny zarówno na wilgoć, niskie temperatury jak i długotrwałą ekspozycję w pełnym nasłonecznieniu. Nadruki wykonane tymi metodami dają pełne nasycone i soczyste kolory w całej palecie barw i odcieni.

W produkcji balonów reklamowych z nadrukiem nie ma granic. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu niezwykłych balonów pompowanych, które spełniają wizje i marzenia naszych klientów. Co ciekawe, nasze balony wentylatorowe znajdują zastosowanie nie tylko w dziedzinie reklamy! W ramach naszych projektów związanych z balonami pompowanymi, prezentujemy produkty stworzone z myślą o spektaklach teatralnych, imprezach kulturalnych oraz planach filmowych. Nasze figury pneumatyczne miały zaszczyt uczestniczyć w wydarzeniach takich jak Otwarcie Europejskiej Stolicy Kultury, spektakle teatralne w Wiedniu oraz produkcje filmowe i spoty reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie realizacje.

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Balony reklamowe Ario wyróżniają się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją, wysoką jakością materiałów, możlwie najmocniejszym nadrukiem UV oraz możliwością pełnej personalizacji dla potrzeb akcji marketingowej.


Z technicznego punktu widzenia nie. Lecz każdy produkt powien spełniać wymogi bezpiecznej eksploatacji i łatwości użytkowania – do czego przywiązujemy dużą uwagę.


Producent balonów reklamowych Ario stosuje najnowocześniejsze technologie druku takie jak druk sublimacyjny oraz druk UV. Technologie te zapewniają maksymalną wytrzymałość nadruku na trudne warunki atmosferyczne


Dostosowujemy się do potrzeb klienta i proojektu. Produkujemy balony reklamowe już od jednej sztuki. Seryjna i powtarzalna produkcja balonów w dużym nakładzie również jest mile widziana.


Czas produkcji zależy od specyfikacji zamówienia, jednak staramy się dostarczać zamówione balony w terminie 10 dni roboczych.


Tak, nasze balony wentylatorowe są bezpieczne do użytku wewnątrz pomieszczeń i są bardzi ciche. Balony posiadają wbudowane wentylatory polskiego producenta, nie używamy tanich zamienników z Chin.


Tak, nasi doświadczeni graficy wiedzą jak zaprojektować balony z nadrukiem reklamowym aby prezntowały się fenomenalnie.


Jak najbardziej tak. Balony należy czyścić letnią wodą z szarym mydłem. Nie należy używać agresywnej chemi aby nie uszkodzić powłoki balonu lub nadruku. Przed spakowaniem do pokrowca, balon należy dokładnie wysuszyć

Shopping Cart
Scroll to Top