Balony reklamowe

Balony reklamowe to produkty które występują w różnych formach ekspozycyjnych.
Wszystkie formy świetnie nadają się do promocji marki ze względu na pokaźne rozmiary lub możliwość wysokiej latającej ekspozycji zapewniającej doskonałą widoczność promowanej firmy na każdym evencie.

Rodzinę balonów reklamowych dzielimy na kilka podkategorii:

Balony Stacjonarne

balony stacjonarne

Jeden z najczęściej wybieranych nośników reklamowych na imprezy lub targi branżowe, z przeznaczeniem zarówno do ekspozycji w przestrzeni otwartej, jak i przestrzeniach zamkniętych. Proponujemy bogatą ofertę produkcyjną balonów stacjonarnych, która przewiduje pełną personalizację balonu dla Państwa potrzeb. Nasz doświadczony konsultant chętnie pomoże Państwu w wyborze kształtu nośnika, doborze odpowiedniego koloru oraz wielkości, czy też oświetlenia.

Produkując balony stacjonarne mamy świadomość że nośniki te będą narażone na częsty kontakt fizyczny z gośćmi odwiedzającymi event, oraz na wysokie ryzyko związane z przetarciami. Dlatego też nośniki balonowe szyjemy z bardzo wytrzymałych tkanin poliestrowych, a najbardziej narażone na uszkodzenia części balonu wzmacniamy dodatkowym przeszyciem lub zwarciem dodatkowych warstw materiałowych. Wszelkie nadruki na balonach wykonujemy metodą sublimacji, przez co wykazują się równie wysoką odpornością na przetarcia, oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Wyczerpujące informacje odnośnie balonów stacjonarnych znajdziesz
na podstronie produktu:
Balony Stacjonarne

Bramy Gazoszczelne

balony-helowe

Duże reklamowe balony helowe to doskonały pomysł aby stać się najbardziej widoczną marką podczas imprez branżowych. Baloty helowe latające na uwięzi doskonale spisują się również podczas otwarcia nowych placówek handlowych czy też gastronomicznych.
W zależności od wymogów projektu oraz przewidywanego czasu ekspozycji, przewidujemy dwa warianty balonów helowych – balony jedno powłokowe i dwu powłokowe.
Zaletą balonów helowych jest ich prostota w samodzielnym montażu.

Więcej na temat technicznych możliwości balonów helowych
dowiesz się w zakładce Balony helowe
Balony Helowe

Balony Nietypowe 3D

balony-nietypowe-3d

Balony wzmacniane stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nasi klienci coraz częściej oczekują że ich produkty helowe będą wytrzymałe i odporne podczas kampanii prowadzonych w każdych warunkach atmosferycznych. Takie właśnie są latające balony wzmacniane

Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań aby konstrukcja balonu umożliwiała jego bezpieczne dryfowanie podczas porywistych wiatrów a także intensywnych opadów atmosferycznych. Balon zbudowany jest z dętki poliuretanowej, mocnego obszycia z tkaniny nylonowej dodatkowo powlekanej. Całość konstrukcyjna balonu zamknięta jest w odpowiednio wszytym splocie lin i pasów wzmacniających.

Zapraszamy do dokładnego poznania produktu:
Balony nietypowe 3D

Balony Helowe Wzmacniane

balony wzmacniane

Balony wzmacniane stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nasi klienci coraz częściej oczekują że ich produkty helowe będą wytrzymałe i odporne podczas kampanii prowadzonych w każdych warunkach atmosferycznych. Takie właśnie są latające balony wzmacniane.

Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań aby konstrukcja balonu umożliwiała jego bezpieczne dryfowanie podczas porywistych wiatrów a także intensywnych opadów atmosferycznych. Balon zbudowany jest z dętki poliuretanowej, mocnego obszycia z tkaniny nylonowej dodatkowo powlekanej. Całość konstrukcyjna balonu zamknięta jest w odpowiednio wszytym splocie lin i pasów wzmacniających.

Zapraszamy do dokładnego poznania produktu:
Balony Wzmacniane

Słupki Reklamowe na wentylator

slupki reklamowe na wentylator

Słupki Reklamowe na wentylator to odpowiedniki balonów stacjonarnych, tyle że w prostej miłej dla oka formie.
Słupki po złożeniu są lekkie i zajmują niewiele miejsca.
Figury najczęściej wybierane są przez naszych klientów jako uzupełnienie zestawu reklamowego składającego się np. z namiotów stelażowych lub Airwalli.

Słupek jak każda figura pneumatyczna potrzebuje do działania stałego dostępu do prądu.
Jeżeli na miejscu ekspozycji nie ma możliwości podłączenia balonu do prądu, alternatywnym rozwiązaniem będzie użycie agregatu prądotwórczego.

Zapraszamy do dokładnego poznania produktu:
Słupek Reklamowy na wentylator

Balony Pneumatyczne

balony pneumatyczne

Duże balony reklamowe BigData to produkt przeznaczony na wysokie wyeksponowanie Logo firmowego, bez konieczność używania helu – jak w balonach helowych. Przewidujemy produkcję figur BigData w wielkościach od 8 do 12m wysokości. Figura jest dużym produktem, dostrzegalnym nawet z dalekich odległości.

Piorunujący efekt można uzyskać w nocy, gdy tak duży obiekt jest mocno oświetlony wewnętrznym systemem LED.
Balon BigData jest figurą pneumatyczną, do pracy wymaga ciągłego zasilania sieciowego.

Więcej technicznych informacji o figurach BigData znajdziesz
na stronie:
Balony Pneumatyczne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Zapytanie - formularz ARIO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

kontakt@ario.pl
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Bojowników 34
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03