HOME » Namioty reklamowe

Namioty Reklamowe

namioty aluminiowe
Namioty Reklamowe oraz Namioty Handlowe.

Nasza oferta produkcyjna przewiduje modele namiotów do wykorzystania we wszystkich rodzajach eventów outdoor oraz indoor.

Produkujemy namioty z serii dmuchanych, stałociśnieniowych, a także namioty aluminiowe.

Wszystkie namioty dobrze zabezpieczamy na trudne warunki pracy. Szwy namiotów dodatkowo uszczelniamy, dzięki czemu klient ma pewność że namiot reklamowy nie będzie przeciekał nawet podczas ulewnego deszczu

Namioty stałociśnieniowe

namiot stałociśnieniowy WPH

namioty stałociśnieniowe nie wymagają do pracy prądu

Namioty Stałociśnieniowe to nowość na rynku produktów outdoorowych. Namioty powstały dla poprawienia wygody i komfortu użytkowania nawet w trudnym terenie.
Namioty stało ciśnieniowe nie wymagają dostępu do prądu

Szkielet namiotu zaprojektowany został w taki sposób aby można było jego wnętrze w szybki sposób wypełnić powietrzem. Szkielet stanowią cztery pneumatyczne, połączone ze sobą nogi namiotu. Powietrze swobodnie przepływa między wszystkimi nogami namiotu, można więc wypełnić jego wnętrze wtłaczając powietrze tylko do jednej z nóg.
Po wypełnieniu szkieletu namiotu, nakładamy ścianki boczne z grafiką reklamową – namiot gotowy do ekspozycji

Wszystkie niezbędne informacje zamieściliśmy w karcie produktu: Namioty Stałociśnieniowe

Namioty Pneumatyczne – na wentylator

namioty dmuchane na wentylatory
Namioty pneumatyczne to najczęściej spotykane formy reklamy na każdym evencie, gdzie dla zamawiającego ważna jest efektowna i duża powierzchnia reklamowa nośnika. Namioty dmuchane są bardzo wygodne i szybkie do rozłożenia.
Po wyjęciu namiotu z torby transportowej, należy podłączyć wtyczkę zasilającą do gniazda sieciowego. Wentylator zacznie wówczas wtłaczać powietrze do powłoki namiotu, konstrukcja namiotu zacznie samoczynnie się podnosić

Po wypełnieniu powłoki namiotu powietrzem, należy przytwierdzić namiot do podłoża przy pomocy kotew mocujących znajdujących się w zestawie.Gdy odłączymy wtyczkę zasilającą z prądu, konstrukcja namiotu zacznie w wolnym tempie opadać. Gdy z powłoki wycieknie całe powietrze, namiot można ponownie pozwijać do torby transportowej.

Namioty oferujemy w rozmiarach od 4x4m do 8x8m powierzchni.
Pełen opis namiotów na wentylator zamieściliśmy w karcie produktu tutaj: Namioty Dmuchane

Namioty aluminiowe handlowe często kojarzone też jako namioty handlowe
to najtańsza, a zarazem najwygodniejsza opcja namiotowa do szybkiego błyskawicznego montażu. W ofercie przewidujemy namioty w dwóch standardach EventStandar oraz EventProfessional w wielkościach od 3x3m do 4x8m powierzchni

Nasze namioty stelażowe wykonane są z anodowanego aluminium. Konstrukcja jest mocna i wytrzymała.
Poszycie namiotu wykonujemy z wodoodpornej oraz mrozoodpornej tkaniny poliestrowej o wysokiej gramaturze.

Nogi namiotu w wygodnej wysuwanej formie z blokadą „push-pin”. Dach naszych namiotów będzie zawsze idealnie napięty dzięki możliwości prostej regulacji wysunięcia masztu.

Szczegóły oferty w karcie produktu: Namioty Aluminiowe