HOME » Balony o nietypowych kształtach

Balony o nietypowych kształtach to najczęściej wybierane nośniki reklamy przez naszych klientów chcących zrobić piorunujące wrażenie na swoich przyszłych odbiorcach.
Balony nietypowe mogą być wierną repliką Twojego produktu, stworzoną w wielokrotnie powiększonej skali. Butelka z napojem może zostać przeskalowana do modelu posiadającego nawet 10 metrów wysokości.

Masz pomysł aby zaprezentować swój produkt jako duży model na targach branżowych?
Napisz do nas oraz prześlij w załączniku zdjęcia produktu. Nasi graficy określą jak bardzo zbliżoną replikę w formie dmuchanej będziemy mogli dla Ciebie wykonać.

balony o nietypowych kształtach - czajnik

balon w kształcie czajnika

balony o nietypowych kształtach - słoik

balony w kształcie słoika

balony o nietypowych kształtach - butelka

balony w kształcie butelek

Możliwości produkcyjne :

balony nietypowe na wentylatorBalony o nietypowych kształtach na wentylator - są odpowiednikiem tradycyjnych balonów pneumatycznych lub stacjonarnych. Różnica polega na tym, że zamiast standardowego balonu potocznie nazywanego „żarówką”, stworzymy produkt indywidualny, będący repliką wskazanego przez Ciebie kształtu. Balon pneumatyczny aby mógł być eksponowany, potrzebuje stałego dostępu do prądu. Działający wbudowany wentylator wtłacza do powłoki balonu powietrze, przez co figura przybiera zadany kształt i staje się konstrukcją sztywną.
Wypełniony powietrzem balon 3D możemy wyeksponować w dowolnym miejscu zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i przestrzeniach otwartych.

balony nietypowe stałociśnienioweBalony o nietypowych kształtach stałociśnieniowe - charakteryzują się dużą swobodą w instalacji i eksploatacji. Balon nie potrzebuje prądu do działania. Balon reklamowy gazoszczelny posiada dwie powłoki. Pierwszą powłokę stanowi dętka gazoszczelna, do której wtłaczane i utrzymywane jest powietrze. Dętka jako szkielet profilowana jest pod wymagany kształt figury.

Drugą powłokę stanowi obszycie produktu. To właśnie druga powłoka podlega zadrukowi oraz brandingowi dla danej marki. Obszycie wykonane jest z wytrzymałej tkaniny poliestrowej, przez co produkt odporny jest na przypadkowe otarcia, uderzenia czy też oddziaływanie promieniowania słonecznego.

Podobnie jak w przypadku balonów pneumatycznych, możliwe jest uzyskanie prawie dowolnego kształtu figury, tak aby maksymalnie przypominała replikę Państwa produktu

balony nietypowe helowe

Balony o nietypowych kształtach na hel to doskonałe narzędzie aby podkreślić ważność marki podczas imprezy plenerowej. Balony nietypowe doskonale sprawdzą się również podczas otwarcia nowych punktów usługowych lub centrów handlowych. Balony 3D Latające składają się z gazoszczelnej profilowanej dętki poliuretanowej, oraz solidnego obszycia podlegającemu zadrukowi.

Paleta projektowa balonów latających jest nieco bardziej ograniczona pod kątem projektowym w porównaniu do produktów stacjonarnych. Główna różnica polega na tym iż kształt balonu 3d musi być na tyle pojemny, aby przy zadanej wielkości figura pomieściła odpowiednią ilość helu umożliwiając tym samym balonowi unoszenie się.
Masz pomysł na własny balon? Skontaktuj się z nami, nasz projektant podpowie co zrobić aby stworzyć figurę odpowiadającą Państwa wymaganiom.

Dlaczego balony o nietypowych kształtach od ario ?

  • WIERNE ODWZOROWANIE TWOJEGO PRODUKTU
  • Balony ZAPROJEKTOWANE W SPOSÓB GWARANTUJĄCY ICH DŁUGOTRWAŁĄ EKSPLOATACJĘ
  • BALONY O NIETYPOWYM KSZTAŁCIE POSIADAJĄ WBUDOWANE BEZAWARYJNE WENTYLATORY RENOMOWANEGO PRODUCENTA
  • zADRUK POWŁOKI BALONÓW METODĄ SUBLIMACJI : SOCZYSTE KOLORY, WYSOKA TRWAŁOŚĆ DRUKU
  • BALONY PRODUKCJI ARIO ZAPEWNIAJĄ DUŻĄ ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE
balon o nietypowym kształcie - butelka pestila

W zestawie

Kupując produkt w firmy Ario, masz pewność że otrzymasz kompletny zestaw który jest przemyślany i opracowany w taki sposób aby umożliwić Ci błyskawiczny i intuicyjny jego montaż

  • Kompletny przetestowany pod względem prawidłowości obszycia balon
  • Wszystkie sploty linowe mocujemy już na etapie produkcji balonu
  • linki do mocowania balonu
  • Wygodna i solidnie uszyta torba transportowa
  • Szczegółowa instrukcja obsługi

Akcesoria dodatkowe