Balony Pneumatyczne

balony pneumatyczne

Balony pneumatyczne to odpowiedniki balonów stacjonarnych, lecz w dużo większej skali. Produkty te kierujemy do najbardziej wymagających klientów, którym zależy na ogromnej i jednocześnie przenośnej powierzchni reklamowej. Balony pneumatyczne z powodzeniem sprawdzą się w następujących scenariuszach:

1). Klient posiada lokal biznesowy dowolnego przeznaczenia nieopodal drogi o dużym natężeniu ruchu. Chce wykorzystać korzystne położenie swojego biznesu i sprawić aby był maksymalnie widoczny dla ludności podróżującej wspomnianą drogą. Z powodów konstrukcyjnych oraz zawiłości budowlanych związanych z montażem wysokich masztów flagowych, klient decyduje się na prostszą w implementacji alternatywę w postaci wysokiego balonu pneumatycznego.

Balony pneumatyczne z powodzeniem mogą zostać montowane zarówno na podłożu, jak i na płaskim dachu budynku.

2). Klient planuje swoje stoisko reklamowe na targach branżowych. W tym roku jego ekspozycja będzie znajdowała się w warunkach zewnętrznych. Klient chce zrobić wszystko aby to właśnie jego stoisko wybijało się z tłumu innych firm. W tym przypadku możemy zaproponować dwa rozwiązania: balon helowy którego ekspozycja będzie uwidoczniona na znacznych wysokościach. Drugim świetnym rozwiązaniem będą balony pneumatyczne o wysokości na przykład 10 – 12 metrów. Taki nośnik zapewni dużą powierzchnię reklamową zarówno pod względem wysokości jak i szerokości

BALONY PNEUMATYCZNE – PARAMETRY TECHNICZNE

DOSTĘPNE ROZMIARY I KSZTAŁTY

Balony Pneumatyczne przyjmują dokładnie takie same kształty jak balony stacjonarne. Różnica polega na znacznie powiększonej skali produktu. Dostępne kształty : balon z talią, balon żarówka, balon w kształcie piłki, sześcian pneumatyczny, słupek.

Klienci często pytają nas o balony pneumatyczne w nietypowych kształtach. Jak najbardziej istnieje możliwość odwzorowania danego produktu, jednak każde takie zlecenie realizowane i wyceniane jest przez naszych projektantów indywidualnie.

ILOŚĆ MIEJSCA POTRZEBNEGO DO MONTAŻU BALONU

Każdy duży produkt pneumatyczny aby mógł być bezpiecznie eksponowany w warunkach zewnętrznych, musi zostać solidnie przytwierdzony do powierzchni ziemi. Pomogą w tym linki odciągowe które przytwierdzamy do ziemi przy pomocy śledzi mocujących lub odpowiedniej wagi obciążników najczęściej piaskowych. Dobrze przytwierdzona do ziemi figura pneumatyczna będzie dobrze spełniała swoją rolę, oraz będzie wykazywała odporność na podmuchy wiatru.

Ilość miejsca potrzebnego do kotwiczenia figury tak naprawdę zależy od jej gabarytów. W przypadku balonów pneumatycznych o podstawowych kształtach, w dużym uproszczeniu można przyjąć iż jeżeli figura posiada 12m wysokości, będzie wymagała gruntu o średnicy 12m aby przytwierdzić jej linki odciągowe do ziemi w prawidłowy sposób. W przypadku figur o nietypowych kształtach, takich wyliczeń będziemy mogli dokonać znając ich gabaryty.

PODSTAWOWE KOLORY TKANIN

W zależności od wymogów projektu, wybieramy jedną z dwuch ścieżek produkcyjnych modelu balonu reklamowego.

TKANINA

tkanina-icon

poliester powleczony pvc 330gr /m2

NADRUK

sublimacja-icon

druk sublimacyjny najwyższa trwałość i jakość

druk-lateksowy-icon

druk lateksowy

BALONY PNEUMATYCZNE – W ZESTAWIE

  • Kompletny balon reklamowy z wbudowanym wentylatorem na etapie produkcji
  • Zestaw lin mocujących starannie zakończonych karabińczykami
  • Śledzie mocujące , młotek
  • Wygodna i solidnie uszyta torba transportowa
  • Szczegółowa instrukcja obsługi

BALONY PNEUMATYCZNE – AKCESORIA DODATKOWE

  • Wewnętrzne oświetlenie LED, zapewniające dobrą widoczność produktu także po zachodzie słońca
  • Możliwość wykonania dodatkowej drewnianej podstawy dla stopy balonu, tak aby zwiększyć jego stabilność na podłożu uniemożliwiającym wbicie śledzi mocujących
  • Opcja wykonania obciążników piaskowych dla montażu balonu na powierzchniach betonowych lub asfaltowych
  • Umożliwiamy zakup w pakiecie agregatu prądotwórczego dla miejsc, w których dociągnięcie prądu z sieci jest niemożliwe

Akcesoria Dodatkowe

pompka-elektryczna

Pompka Elektryczna

Wydajna lekka i wygodna pompka elektryczna

pompka-reczna-hermetix_2

Pompka Ręczna

Przydatna w przypadku całkowitego braku dostępu do prądu

oswietlenie-led

Mocne Oświetlenie LED

Opracowana przez nas technologia Subway LED zapewnia mocne świecenie produktu na całej jego wysokości

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Zapytanie - formularz ARIO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

kontakt@ario.pl
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Kokoszycka 133
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03