Namioty Ekspresowe Producent

Nasze namioty ekspresowe handlowe to niezbędny element dla każdej udanej imprezy plenerowej czy targowej. Dostarczamy nie tylko praktyczne “dachy nad głową” ale także wyróżniające się estetyką i kolorystyką konstrukcje, które skutecznie podkreślą i wypromują Twoją firmę podczas imprezy plenerowej.

namiot ekspresowy 3x4,5m z nadrukiem reklamowym Gmina Wicko

Dostępne modele

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Namiot ekspresowy to podstawa – dlaczego?

Organizacja imprez plenerowych to wyzwanie, które wymaga solidnego planowania i uwzględnienia wszelkich aspektów, zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Jednym z kluczowych elementów, który nie tylko zapewnia komfort, ale także podnosi atrakcyjność wydarzenia, są właśnie namioty ekspresowe od Ario.

Łatwność w montażu

Namioty ekspresowe od Ario charakteryzują się szybkim i łatwym montażem, co sprawia, że organizacja imprezy staje się znacznie bardziej efektywna. Bez zbędnych opóźnień i komplikacji. Małe namioty stelażowe jesteś w stanie rozłożyć w 5 do 10 minut w zależności od doświadczenia. Cały proces montażu namiotu jest bardzo prosty, i dokładnie wytłumaczony w dołączonej do zestawu instrukcji obsługi

Namiot ekspresowy zapewnia schronienie przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi

Niemożność przewidzenia pogody nie powinna wpływać negatywnie na przebieg imprezy. Namioty Ario stanowią solidny “dach nad głową” dla uczestników chroniąc ich przed deszczem, słońcem czy wiatrem. Nadruk na namiocie handlowym, wykonany w technologii UV również odporny jest na wilgoć i przemoczenia.

ściana wewnętrzna z nadrukiem Semina w namiocie ekspresowym stelażowym

regulowany stelaż przy pomocy korby w namiocie ekspresowym handlowym z nadrukiem reklamowym

W jakiej technologii wykonane są namioty ekspresowe?

Namioty stelażowe nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale również prezentują się bardzo atrakcyjnie. Bogata gama kolorów i pełna możliwość personalizacji sprawiają że namioty stają automatycznie atrakcyjnym nośnikiem reklamowym. Z pomocą naszeg doświadczonego biura projektowego, wykonasz nadruk na wszystkich materiałowych częściach namiotu ekspresowego. Standardowo możesz wykonać nadruk na dachu, falbanach, oraz wszystkich ścianach bocznych. Nadruk wykonujemy niezawodną i najlepszą metodą UV

Namioty ekspresowe Ario łatwe do przenoszenia. Lekkie konstrukcje aluminiowe umożliwiają szybkie złożenie i przeniesienie namiotu w inne miejsce nawet kilka razy w ciągu jednej imprezy sportowej. Rozwiązanie to szczególnie sprawdz się podczas imprez biegowych. Mobilność tych produktów zdecydowanie ułatwia organizację imprez w różnych lokalizacjach, zwiększając elastyczność planowania.

Ario – producent namiotów ekspresowych

Dostarczamy naszym klientom namioty handlowe od ponad 10 lat. Posiadamy głęboką wiedzę na temat tego, co jest kluczowe dla skutecznej i bezproblemowej realizacji kampanii marketingowej podczas targów branżowych. Wybierając nasze produkty, decydujesz się na spokój i pewność, że namiot będzie służył Ci przez długi czas.

Namioty ekspresowe od producenta Ario to gwarancja nie tylko solidnej konstrukcji, ale również trwałego nadruku, który z łatwością zniesie liczne próby uszkodzeń mechanicznych. Możesz być pewien że nasze produkty są dostosowane do wymagań intensywnego użytkowania. Twoja kampania reklamowa będzie skuteczna i profesjonalna. Z Ario możesz skupić się na istocie swojej działalności, nie martwiąc się o jakość i trwałość zakupionego namiotu.

mocny stelaż namiotu ekspresowego wykonany z aluminium

ario-logo-short

Szukasz sprawdzonego producenta namiotów ekspresowych?

Skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy nowoczesny projekt!

Skontaktuj się z nami

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Nasze namioty ekspresowe zostały zaprojektowane z myślą o szybkim i łatwym montażu. Mniejsze konstrukcje takie jak 2x2m lub 3x3m rozłożysz w 5-10min. W przypadku większych konstrukcji jak 3x4m przyda Ci się pomoc drugiej osoby, a czas montażu zajmie maksymalnie 20min.


Tak, nasze namioty są wytrzymałe i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne – w tym deszcz, ostre słońce czy też podmuchy wiatru. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały gwarantują ochronę podczas każdej imprezy plenerowej.


Tak, możesz zadrukować wszystkie materiałowe elementy namiotu, takie jak zadaszenie, falbany boczne, oraz wszystkie ścianki reklamowe. Nadruk można wykonać z całkowicie dowolnego projektu graficznego. System druku jaki oferujemy to najlepsza dostępna metoda UV


Oferujemy namioty ekspresowe w kilu wariantach wielkościowych:

  • 4-nożne : 3x3m
  • 4-nożne : 3×4,5m
  • 4-nożne : 3x6m


Tak, namioty posiadają lekką konstrukcję, co umożliwia ich szybki demontaż i przeniesienie w inne miejsce kilkukrotnie podcas jednej akcji reklamowej


Aby utrzymać namiot ekspresowy w czystości, wysatrczy przemyć jego elementy materiałowe letnią wodą z szarym mydłem. Pamiętaj aby nie używać agresywnej chemii, która może uszkodzić nadruk reklamowy lub samą tkaninę.


Tak, do namiot stelażowy możesz doposażyć w dodatkowe obciążniki różnego rodzaju, mogą to być obciążniki stalowe, obciążniki betonowe lub żeliwne. Najczęściej wybierane są jednak obciążniki materiałowe w postaci sakw, do wypełnienia piaskiem


Wraz z zakupem namiotu otrzymujesz pełną 24 miesięczną gwarancję producenta. Gdy pojawi się usterka z winy producenta, natychmiast ściągniemy namiot na szwalnię, i naprawimy wszystkie problemy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

    Shopping Cart
    Scroll to Top