Balon pneumatyczny z nadrukiem 5m z talią

7355,40  (5980,00  netto)

Balony pneumatyczne o wysokości 5 metrów z nadrukiem reklamowym na całej powierzchni są najczęściej wybieraną formą reklamy wielkopowierzchniowej podczas eventów na świeżym powietrzu. Nasza firma specjalizuje się w produkcji dużych balonów reklamowych od przeszło dekady, zapewniając doskonale dopracowane konstrukcje odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Balony reklamowe produkowane przez Ario to nie tylko gwarancja wysokiej jakości wykonania, ale także pewność ich trwałego użytkowania przez wiele lat.

  • checked iconSzybka realizacja,
  • checked iconDarmowe przygotowanie projektu graficznego,
  • checked iconPełna 24 miesięczna gwarancja,
  • checked iconUbezpieczona przesyłka kurierska,
  • checked iconWsparcie posprzedażowe


Balon pneumatyczny z talią o wysokości 5m

Balony pneumatyczne o wysokości 5 metrów oferowane przez Ario nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, lecz przede wszystkim stanowią potężne narzędzie w dziedzinie marketingu. Dzięki nim marka może wyróżnić się spośród konkurencji, przyciągnąć uwagę klientów i tworzyć niezapomniane wrażenia podczas różnych wydarzeń plenerowych. To doskonała strategia skutecznego dotarcia do szerokiej publiczności oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy. Balony pneumatyczne są najszybszym środkiem do wyraźnego podkreślenia obecności Twojej firmy podczas każdej akcji marketingowej.

Balony wypełnione powietrzem świetnie sprawdzą się także po zachodzie słońca i nawet w nocy. Doskonale doświetlona figura reklamowa o imponujących gabarytach zapewni widoczność Twojej marki. Balony oferowane przez firmę Ario efektywnie działają również wewnątrz pomieszczeń, ponieważ charakteryzują się cichą pracą i praktycznie bezszelestnym działaniem.

Decydując się na balon pneumatyczny od ARIO, wybierasz produkt, który będzie działał dla Ciebie przez wiele lat

Balony pneumatyczne oferowane przez Ario to nie tylko skuteczne gadżety reklamowe, lecz przede wszystkim solidne narzędzia biznesowe. Inwestując w produkty Ario, zyskujesz pewność, że Twoja reklama podczas różnych wydarzeń będzie działała efektywnie przez długi okres czasu. Kładziemy szczególny nacisk na jakość tkanin i wykonania. Wszystkie balony z wentylatorem są tworzone z wytrzymałych poliestrów, dodatkowo pokrytych PCV o gramaturze 330g/m2. Solidne nici przemysłowe gwarantują trwałe szycie wszystkich elementów balonów. Każdy produkt wyposażony jest w cichy wentylator wtłaczający powietrze, którego jakość pochodzi od sprawdzonego polskiego producenta – nie korzystamy z tańszych, chińskich zamienników. W komplecie z balonem zawsze otrzymasz pełne wyposażenie i wszystkie niezbędne akcesoria.

Każdy balon wyprodukowany przez Ario spakowany jest w wygodną torbę transportową. Na każdy produkt otrzymujesz pełną 24 miesięczną gwarancję producenta.

Wymiary i dane techniczne

Parametr balonu pneumatycznego o wysokości 5mWartość
Wysokość:5m
Materiał zewnętrzny:tkanina poliestrowa dodatkowo powlekana PCV (320g/m2)
Metoda nadruku:Termosublimacja lub UV
Opcja – aparat zmierzchowyTak
Opcja – dodatkowe oświetlenie LEDTak
Opcja – obszycie rzepemTak
Opcja – baner na rzepTak

Cena balonu wentylatorowego o wysokości 5m zawiera:

Balon pneumatyczny z wbudowanym wentylatorem
Pełen zadruk powierzchni balonu reklamowego metodą termosublimacji lub UV
Komplet lin odciągowych
Komplet kotw mocujących
Instrukcję obsługi
Wygodną torbę transportową
Pełna gwarancja 24 miesiące na wykonany produkt

Technologia produkcji:

Materiał zewnętrzny: tkanina poliestrowa dodatkowo powlekana PCV o gramaturze 320g/m2
Technologia zadruku: druk metodą termosublimacji lub UV
Kolorystyka zadruku: full color
Czas realizacje zamówienia: od 3 do 10 dni roboczych

Projekt graficzny i wizualizacje

Przed rozpoczęciem produkcji balonu pneumatycznego o wysokości 5 metrów z personalizowanym nadrukiem, prosimy o przesłanie logotypów, grafik i, w razie potrzeby, Twojej księgi znaku. Nasz doświadczony zespół graficzny przygotuje projekt oraz wizualizację w formie 3D, umożliwiającą szczegółowe oględziny produktu z każdej strony. Standardowo tworzymy projekt graficzny obejmujący druk na całej powierzchni balonu pneumatycznego, co pozwala na dowolną kolorystykę dostosowaną do Twojej marki. Koszty związane z projektem graficznym są uwzględnione w standardowej ofercie i nie generują dodatkowych opłat.

Gwarancja i serwis

Wszystkie nasze balony reklamowe objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją producenta. W przypadku uszkodzenia namiotu podczas użytkowania, zapewniamy wsparcie w kwestii jego błyskawicznej naprawy.

wizualizacja balonu wentylatorowego pneumatycznego z pełnym zadrukiem reklamowym

Wyposażenie opcjonalne

mocne oswietlenie LED

Mocne oświetlenie LED

Niezastąpione mocne oświetlenie wnętrza namiotu. Lampy halogen LED dają dużo jasnego światła, przy czym są energooszczędne

czujnik zmierzchowy

Czujnik zmierzchowy

Czujnik dzięki któremu balon sam włączy oświetlenie LED gdy zajdzie słońce, lub zrobi się odpowiednio ciemno

wymienny pas dla balonu pneumatycznego wentylatorowego

Wymienny pas reklamowy

Banery reklamowe lub cały pas z nadrukiem – w pełni wymienny, przymocowany do balonu za pomocą solidnego rzepa

obciaznik na piasek lub wode ario

Obciążnik na piasek lub wodę

Najbardziej uniwersalne obciążniki które w każdej chwili można szybko wypełnić wodą lub piaskiem. W czasie transportu puste obciążniki są lekkie i poręczne

obciaznik betonowy ario

Obciążnik betonowy

Obciążnik betonowy to często wybierana opcja w stałych miejscach ekspozycji

obciaznik stalowy ario

Obciążnik stalowy

Obciążniki stalowe to rozwiązanie dla osób chcących szybko wystabilizować produkty eventowe bez korzystania z dodatkowej wody lub piasku

Shopping Cart
Scroll to Top