Słupek pneumatyczny 5m duży wentylatorowy

3480,90  (2830,00  netto)

Słupki Pneumatyczne o Wysokości 4 Metrów dostarczane przez ARIO to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą przekazać zdecydowany i spójny komunikat reklamowy podczas imprez plenerowych. Nasze pneumatyczne słupki są łatwe do transportu, a montaż jest niezwykle prosty i szybki. Cały proces rozłożenia produktu nie zajmie więcej niż 10 minut.

  • checked iconSzybka realizacja,
  • checked iconDarmowe przygotowanie projektu graficznego,
  • checked iconPełna 24 miesięczna gwarancja,
  • checked iconUbezpieczona przesyłka kurierska,
  • checked iconWsparcie posprzedażowe


Słupek pneumatyczny o wysokości 5m z nadrukiem

Solidna budowa oraz wytrzymałość słupka reklamowego o wysokości 5 metrów są wynikiem zastosowania wysokiej jakości materiałów poliestrowych. To nie tylko gwarantuje niezwykłą odporność na potencjalne uszkodzenia mechaniczne, ale także ułatwia przenoszenie i szybki montaż. Ta elastyczność umożliwia łatwe dostosowywanie lokalizacji reklamy do bieżących potrzeb promocyjnych, co sprawia, że nasze słupki stają się niezmiernie praktycznym i skutecznym narzędziem reklamowym.

Słup pneumatyczny ARIO wyróżnia się nieznacznym zajmowaniem miejsca podczas transportu. Ta cecha jest niezmiernie istotna, zwłaszcza dla firm, które aktywnie uczestniczą w kampaniach reklamowych na różnych miejscach czy podczas różnorodnych wydarzeń.

Niepowtarzalne słupki pneumatyczne o wysokości 5 metrów, doskonałe do dowolnej prezentacji.

Nasze słupki reklamowe zostały starannie przygotowane, aby szybko dostarczać efektywną ekspozycję zarówno podczas plenerowych wydarzeń, jak i w zamkniętych przestrzeniach. Dzięki solidnej konstrukcji, prezentacja Twojej marki staje się niezwłoczna, niezależnie od miejsca. Montaż naszego słupka pneumatycznego zajmuje jedynie 10 minut, co czyni go szybkim i komfortowym rozwiązaniem dla każdej kampanii reklamowej.

Nie ważne, czy planujesz promować swoją markę na świeżym powietrzu podczas plenerowych wydarzeń, czy też uczestniczyć w zamkniętych przestrzeniach podczas różnorodnych wydarzeń, nasze słupki pneumatyczne są gotowe na każde wyzwanie. Postawione raz, te dynamiczne konstrukcje staną się integralnym elementem promującym Twój sklep czy stoisko targowe, przekazując przekaz reklamowy nawet w zacienionych pomieszczeniach. Ich atrakcyjny wygląd zostanie dodatkowo podkreślony, gdy zostaną oświetlone od wewnątrz intensywnym światłem LED.

Wymiary i dane techniczne

Parametry słupka pneumatycznegoWartość
Wysokość słupka:5m
Średnica słupka: 1,4m
Metoda nadruku:UV
Materiał wykonania:Tkanina poliestrowa dodatkowo powlekana o gramaturze 300g/m2
Możliwość 100% zadruku całej powierzchniTak
Opcja – dodatkowe oświetlenie LEDTak
Opcja – dodatkowe naszycie rzepów dla wymiennych banerówTak
Opcja – dodatkowe banery z grafiką reklamowąTak
*Opcje są dodatkowo płatne, napisz do nas lub zadzwoń aby uzyskać spersonalizowaną wycenę produktu

Cena słupka pneumatycznego o wysokości 5m zawiera:

Słupek pneumatyczny z wbudowanym cichym wentylatorem
Pełen zadruk powierzchni słupka reklamowego metodą UV
Komplet lin odciągowych
Komplet kotw mocujących
Młotek
Wygodną torbę transportową
Pełna gwarancja 24 miesiące na wykonany produkt

Technologia produkcji:

Materiał: tkanina poliestrowa dodatkowo powlekana PCV 300g/m2
Technologia zadruku: druk metodą UV
Czas realizacje zamówienia: od 3 do 10 dni roboczych

Projekt graficzny i wizualizacje

Zanim przystąpimy do produkcji słupka pneumatycznego z dedykowanym nadrukiem, prosimy o dostarczenie logotypów, grafik oraz ewentualnie Twojej księgi znaku. Nasz doświadczony zespół graficzny zajmie się przygotowaniem projektu i stworzy wizualizację trójwymiarową, co umożliwi dokładne obejrzenie produktu z różnych perspektyw. Warto podkreślić, że opracowanie graficznego projektu jest darmowe.

Gwarancja i serwis

Wszystkie nasze słupki pneumatyczne objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją producenta. W przypadku uszkodzenia słupka pneumatycznego zapewniamy szybkie wsparcie oraz usunięcie usterki

słupek reklamowy Stadion Śląski
Słupek Reklamowy wizualizacja z nadrukiem Stadion Śląski
Shopping Cart
Scroll to Top