HOME » Pufy stałociśnieniowe
pufy-stałocisnieniowePufy stałociśnieniowe przed rozłożeniem zajmują znikomą ilość miejsca. Przygotowanie pufy do działania polega tylko na wypełnieniu jej powietrzem. Wkład gazoszczelny wszyty do wnętrza pufy stałociśnieniowej wykonany jest ze specjalnie spreparowanej tkaniny poliuretanowej, co zapewnia dużą elastyczność produktu, i olbrzymią wytrzymałość na nacisk.

Pufa w dolnej części podstawy zabezpieczona jest przed otarciami oraz próbami przebicia wzmocnioną tkaniną poliestrową dodatkowo powlekaną.

Nadruk na pufie stałociśnieniowej wykonujemy przy pomocy najlepszej metody sublimacji dzięki czemu kolory zadruku są intensywne, a całość zadrukowanej powierzchni jest odporna na otarcia oraz trudne warunki atmosferyczne.

Wypełnienie powietrzem produktu najlepiej wykonać za pomocą dedykowanej pompki ręcznej lub elektrycznej. Jedna pompka elektryczna pasuje do wszystkich naszych produktów stałociśnieniowych!

Pufy stałociśnieniowe posiadają wymienne poszycie?

Tak, jeżeli zajdzie taka konieczność, możesz wymienić poszycie na nowe – z nowym brandem reklamowym. Wkład gazoszczelny pozostaje ciągle ten sam. Takie rozwiązanie zapewni Tobie oszczędności związane ze zmianą grafiki na produktach stałociśnieniowych.

Wymiana poszycia puf stałociśnieniowych jest szybka i prosta. Zmianę poszycia można dokonać nawet w czasie trwającej kampanii promocyjnej.

 

Czy jedna pompka elektryczna współpracuje ze wszystkimi produktami stałociśnieniowymi ?

Wszystkie produkty z naszej linii produktów stałociśnieniowych celowo wyposażamy w jednakowe zawory powietrzne.

Takie rozwiązanie daje pewność i wygodę klientowi który szybko i przyjemnie chce przygotować swój park reklamowy do akcji promocyjnej. Jedno urządzenie pozwala na wypełnienie powietrzem zarówno namiotów, bram jak i puf stałociśnieniowych

 

Co otrzymujesz w zestawie z pufą stałociśnieniową ?

  • Kompletna pufa z najwyższej jakości wkładem gazoszczelnym
  • Pompka ręczna
  • Instrukcja obsługi
  • Wygodna i solidna torba transportowa
 
 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

ario.biuro@gmail.com
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Kokoszycka 133
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03