balony stacjonarne zestaw

Balony stacjonarne zestaw

Wszystkie produkowane przez naszą firmę balony stacjonarne posiadają dedykowany komplet wyposażenia, co umożliwia ich późniejszy bezproblemowy montaż oraz eksploatację.

Wiele komponentów integrowanych jest z balonem już na etapie produkcji, co pozytywnie wpływa na późniejszą wygodę oraz prostotę montażu.

Gdy zamawiający zdecyduje się na balon reklamowy z zintegrowanym oświetleniem, na etapie produkcyjnym oświetlenie wraz z niezbędnym okablowaniem i czujką zmierzchową montowane jest wewnątrz powłoki balonu. Zadaniem osoby montującej balon na miejscu docelowej ekspozycji, jest tylko podłączenie wtyczki zasilającej wentylator do prądu. Instalacja oświetlenia uruchomi się w sposób automatyczny.

Aby zapewnić pewny i prawidłowy montaż balu, w zestawie przewidzieliśmy również sznury stabilizujące, oraz kotwy. Sznury również wiązane są na etapie produkcyjnym, zadaniem osoby montującej będzie naprężenie, oraz wbicie do ziemi sznurków przy pomocy kotw stabilizujących – zasada bardzo podobna jak w przypadku rozkładania namiotu. Balony stacjonarne posiadają cztery sznurki mocujące.

Do podstawowego wyposażenia balonu reklamowego stacjonarnego należy również wbudowany wentylator oraz pokrowiec ułatwiający transport oraz przechowywanie balonu reklamowego. Wentylator tak jak wcześniej wymienione podzespoły także monotowany jest na etapie produkcji.

Reasumując, klient otrzymuje od nas gotowy kompletny i poskładany balon stacjonarny. Po wyjęciu balonu z torby transportowej, należy rozłożyć na płaskiej powierzchni jego powłokę, następnie podłączyć wtyczkę zasilającą do gniazda sieciowego i poczekać aż powłoka balonu wypełni się powietrzem. Gdy powłoka balonu będzie już sztywna, należy postawić balon na jego stopie, oraz zamocować linki odciągowe do ziemi, przy pomocy kotw znajdujących się w zestawie. Gotowe!

Dokładna zawartość zestawu z balonem stacjonarnym:

  • Wentylator – wbudowany energooszczędny wentylator, którego zadaniem jest wtłaczanie powietrza do powłoki balonu reklamowego w sposób ciągły. Instalujemy wentylatory renomowanego niemieckiego producenta, przez co są trwałe oraz zapewniają długi czas bezawaryjngo działania figury reklamowej
  • Kotwy mocujące – każdy z naszych balonów stacjonarnych posiada solidnie wszyte uchwyty mocujące, dzięki czemu ładtwo jest przytwierdzić figurę do ziemi przy pomocy kotw mocujących. Do
    każdego zestawu dostarczamy kotwy w ilości niezbędnej do prawidłowego montażu balonu. Jeżeli planujesz zamontować figurę na powierzchni utwardzonej np. kostce brukowej, powierzchni asfaltowej – dowiedz się więcej o sposobach montażu balonów stacjonarnych, lub poproś o dodatkowe informacje naszego konsultanta
  • Liny mocujące – Po wyjęciu balonu stacjonarnego z torby transportowej, zauważysz że posiada on już przywiązane wszystkie linki mocujące. Linki mocujące są wiązane do figury pneumatycznej już na etapie produkcyjnym, przez co nasi klienci nie muszą się martwić o montaż oraz odmierzanie linek odpowiednich długości.
  • Torba transportowa – Wygodna torba, umożliwiająca bezpieczne przechowywanie lub transport
    balonu stacjonarnego do kolejnego miejsca ekspozycji.
  • Instrukcja obsługi – Instrukcja zawiera wyczerpujące informacje odnośnie montażu orazeksploatacji balonów stacjonarnych. Z instrukcją możesz się zapoznać również w wersji online

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Zapytanie - formularz ARIO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

kontakt@ario.pl
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Kokoszycka 133
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03