HOME » Namioty na targi branżowe i reklamowe

Namioty na targi branżowe i reklamowe

reklama pneumatyczna outdoor

Targi reklamowe to świetna okazja dla Twojej firmy na spotkania biznesowe oraz świetne źródło pozyskiwania nowych klientów. Przygotowania do targów branżowych to czas pełen wyzwań i wytężonej pracy. Musisz zaplanować i dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Twoja firma ma już opracowany świetny brand, świetne katalogi promocyjne a także przykładowe flagowe produkty przeznaczone do prezentacji nowym potencjalnym klientom.

Kluczowe znaczenie odgrywa świetnie przygotowane stoisko w którym ugościsz swojego przyszłego klienta.

Jakie stoisko wybrać, jak zapewnić błyskawiczne zadaszenie Twojego miejsca na targach promocyjnych?

Z pomocą w tej sytuacji przychodzi Ario. Zapewnimy Ci dach nad głową na Twojej ważnej imprezie w życiu firmy. Daj nam znać w gdzie i w jakich warunkach będzie znajdowało się Twoje planowe stoisko firmowe. Szeroka oferta namiotów na targi naszej produkcji zapewni kompleksowe i przede wszystkim efektowne rozwiązanie dodatkowo wzmacniające zainteresowanie Twoim stoiskiem promocyjnym.

W zależności od sytuacji oraz miejsca ekspozycji, proponujemy naszym klientom namioty na targi w modelu Standard lub Professional.

Namioty na targi branżowe w wersji Standard

Namioty handlowe Standard doskonale sprawdzą się w standardowych akcjach promocyjnych odbywających się zarówno w ekspozycji wewnątrz budynku jak i w warunkach zewnętrznych.

Doskonały nadruk grafiki reklamowej metodą sublimacji zapewni soczyste kolory i wzmocnioną odporność na próby jego uszkodzenia. Tak przygotowane stoisko to pierwszy krok do sukcesu na Twojej akcji promocyjnej

Namioty na targi reklamowe w wersji Professional

Namioty stelażowe Professional to odpowiedź na potrzebę organizacji stoiska reklamowego w miejscach podwyższonego ryzyka uszkodzenia namiotu. Są to głównie miejsca narażone na silne podmuchy wiatru, ekspozycja w wodzie czy też miejscach o silnym natężeniu niskich temperatur , wilgoci i ogólnie nie sprzyjających warunków pogodowych.

Namioty na targi Professional to konstrukcje o wzmocnionej ramie nośnej, składającej się z profilu o grubości aż  52mm. Dzięki temu rozwiązaniu, namiot cierpliwie będzie znosił wszelkie próby uszkodzeń mechanicznych.

Możliwości zwiększenia przekazu reklamowego namiotów na targach branżowych

Rozwiązania naszej firmy sięgają o wiele wyżej, dzięki czemu nasi klienci mogą znacząco wznieść się ponad konkurencję – dosłownie! 🙂

Świetnym pomysłem na urozmaicenie stoiska promocyjnego  i skierowanie uwagi gości na Twoją markę, będzie połączenie namiotów handlowych z reklamą helową.

Namioty Ario mogą zostać doposażone w dedykowane uchwyty umożliwiające montaż balonu helowego o średnicy od 2,5m – 3m i jego ekspozycję na wysokości aż do 30 metrów!

Takie rozwiązanie nada dodatkowego “smaczku” Twojej kampanii promocyjnej podczas eventu i zapewni duże zainteresowanie stoiskiem reklamowym Twojej firmy . Balony helowe produkcji Ario mogą być również eksponowane zarówno wewnątrz budynku, jak i w przestrzeniach otwartych. Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz poprzez formularz kontaktowy w zakładce “Kontakt”

Namioty które świetnie sprawdzą się na targach branżowych :

DZIAŁ SPRZEDAŻY

ario.biuro@gmail.com
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Kokoszycka 133
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03