Balony Industriada GUIDO

Balony helowe jako wskaźnik świetlny rozmieszczenia szybów kopalnianych widocznych podczas lotu balonem załogowym? Tak! W czerwcu wykonaliśmy dla GUIDO balony helowe o średnicy 3,5m, wyposażone w mocne oświetlenie LED. Balony z wielką nazwą święta “INDUSTRIADA” zostały następnie przymocowane przez profesjonalną firmę alpinistyczną do wszystkich szybów kopalnianych na terenie GUIDO. Balony helowe tuż po zachodzie słońca stały się świetlistym wskaźnikiem rozmieszczenia szybów, które goście mogli z kolei podziwiać z pokładu balonu załogowego unoszącego się nad kompleksem kopalni zabytkowej.

Balony helowe INDUSTRIADA pełniły ponadto funkcję reklamową. Balony unoszące się nad szybem głównym kopalni przypominały wszystkim o zbliżającym się corocznym festiwalu kultury dziedzictwa przemysłowego.

INDUSTRIADA to największy jednodniowy festiwal kultury dziedzictwa poprzemysłowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywa się co roku w czerwcu na terenie województwa śląskiego w obiektach należących do Szlaku Zabytków Techniki, od 2013 r. również w tzw. „obiektach zaprzyjaźnionych”. W trakcie Industriady promuje się kulturę industrialną jako wyróżniający atrybut regionu i atrakcyjną ofertę spędzania czasu wolnego. Industriada jest adresowana głównie do mieszkańców województwa.

Więcej na temat INDUSTRIADY GUIDO

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Zapytanie - formularz ARIO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

kontakt@ario.pl
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Kokoszycka 133
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03