HOME » Balony wzmacniane latające

Balony na hel duże to produkty reklamowe które powstały w celu jak najwyższej ekspozycji promowanej firmy podczas imprez eventowych, a także w celu zapewnienia lepszej widoczności i zwrócenie uwagi gości na lokalizację firmy na przykład w okolicach kurortów wakacyjnych.

Zastosowań balonów helowych jest wiele, jest to jednocześnie jedyna dostępna forma reklamy umożliwiająca relatywnie niskim kosztem uwidocznienie promowanej firmy na wysokości ponad 30m.

balony wzmacniane

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY BALONEM WZMACNIANYM A TRADYCYJNYM?

 
balony wzmacniane szkieletDla realizacji różnego typu projektów reklamowych, przewidujemy dwie możliwości co do produkcji balonów helowych. Dobierając odpowiedni wariant dla akcji promocyjnej, głównym kryterium jest przewidziany czas ekspozycji, warunki w jakich planowo latał będzie balon, a także stopień zadruku jego powierzchni. Balony helowe produkujemy na dwa sposoby: balony jedno powłokowe oraz dwu powłokowe.

Balony helowe jedno powłokowe najlepiej sprawdzają się podczas krótkotrwałych akcji promocyjnych prowadzonych w przestrzeni otwartej, a także wszystkich kampanii odbywających się w pomieszczeniach zamkniętych.
Balony jedno powłokowe produkowane są z tkaniny poliuretanowej w kolorze białym.

Balony helowe dwu powłokowe możemy w 100% zadrukować cyfrowo, przez co balon będzie doskonałą odpowiedzią nawet dla skomplikowanych projektów graficznych. Balon dwu powłokowy składa się z dętki poliuretanowej do której wtłaczany jest hel lub powietrze, oraz zewnętrznego obszycia z wytrzymałej tkaniny nylonowej dodatkowo powlekanej PVC. To właśnie druga powłoka podlega zadrukowi reklamowemu.

Zewnętrzne obszycie znacząco podnosi wytrzymałość balonu skutecznie chroniąc go przed przypadkowymi przetarciami lub próbami przypadkowego przebicia

 

Balony wzmacniane – informacje dodatkowe

 • Optymalna, zalecana przez naszą firmę wysokość ekspozycji balonów wzmacnianych wynosi od 20 do 30m wysokości n.p.t. – wysokość ta zapewni maksymalną czytelność unoszącego się nośnika reklamowego
 • Balony wzmacniane mogą bezpiecznie dryfować w powietrzu gdy wiatr nie przekracza prędkości 30 km/h. Silniejszy wiatr wymaga szczególnego dozoru zachowania się nośnika w powietrzu.
 • W przypadku załamania aury pogodowej lub występujących silnych wiatrów znacznie przekraczających prędkość 35 km/h, balon wzmacniany należy niezwłocznie ściągnąć i zabezpieczyć na powierzchni ziemi
 
 

Dlaczego balony wzmacniane od ario ?

 • Balony z najlepszej dostępnej spreparowanej tkaniny poliuretanowej
 • BALONY SKUTECZNIE UTRZYMUJĄ HEL WEWNĄTRZ POWŁOKI CO ZAPEWNIA OSZCZĘDNOŚCI W ICH UŻYTKOWANIU
 • zADRUK POWŁOKI BALONÓW METODĄ SUBLIMACJI : SOCZYSTE KOLORY, WYSOKA TRWAŁOŚĆ DRUKU
 • BALONY PRODUKCJI ARIO ZAPEWNIAJĄ DUŻĄ ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE

Co otrzymujesz w zestawie z balonem wzmacnianym ?

Kupując produkt w firmy Ario, masz pewność że otrzymasz kompletny zestaw który jest przemyślany i opracowany w taki sposób aby umożliwić Ci błyskawiczny i intuicyjny jego montaż

 • Kompletny przetestowany pod względem szczelności oraz prawidłowości obszycia balon helowy
 • Wszystkie sploty linowe mocujemy już na etapie produkcji balonu
 • Wąż do tankowania balonu helem
 • lina mocownicza
 • Zestaw naprawczy
 • Wygodna i solidnie uszyta torba transportowa
 • Szczegółowa instrukcja obsługi
 
 

Akcesoria dodatkowe zwiększające możliwości balonów pneumatyczncyh

balon pneumatyczny oświetlenie led

MOCNE OŚWIETLENIE LED