Balony Nietypowe

balony nietypowe

Balony nietypowe to najczęściej wybierane nośniki reklamy przez naszych klientów chcących zrobić piorunujące wrażenie na swoich przyszłych odbiorcach.
Balony nietypowe mogą być wierną repliką Twojego produktu, stworzoną w wielokrotnie powiększonej skali. Butelka z napojem może zostać przeskalowana do modelu posiadającego nawet 10 metrów wysokości.

Masz pomysł aby zaprezentować swój produkt jako duży model na targach branżowych?
Napisz do nas oraz prześlij w załączniku zdjęcia produktu. Nasi graficy określą jak bardzo zbliżoną replikę w formie dmuchanej będziemy mogli dla Ciebie wykonać.

BALONY NIETYPOWE – PARAMETRY TECHNICZNE

PODSTAWOWE KOLORY TKANIN

podstawowe kolory tkanin

Dajemy możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Umożliwiamy wykonanie dowolnego zadruku nawet na całej powierzchni nośnika.
Druk w całości jest laminowany, co zabezpiecza go przed działaniem promieni UV oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi

 • Każdy z naszych produktów pakujemy w solidnie wykonaną torbę transportową. Torba zawiera dodatkową kieszeń na pozostałe części wyposażenia takie jak: śledzie mocujące, młotek, instrukcję obsługi, linki mocujące i inne
 • Montarz dmuchańców do podłoża odbywa się przy pomocy dołączonych do zestawu śledzi mocujących oraz linek. Każdy zestaw jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką, dzięki czemu otrzymacie Państwo całkowicie kompletny produkt do szybkiego i bezstresowego montażu

 

TKANINA

tkanina-icon

poliester powleczony pvc 330gr /m2

tkanina-icon

spreparowana tkanina poliuretanowa

NADRUK

sublimacja-icon

druk sublimacyjny najwyższa trwałość i jakość

druk-lateksowy-icon

druk lateksowy

BALONY NIETYPOWE – DOSTĘPNE RODZAJE

balony nietypowe 3d

Balony 3D Pneumatyczne, są odpowiednikiem tradycyjnych balonów pneumatycznych lub stacjonarnych. Różnica polega na tym, że zamiast standardowego balonu potocznie nazywanego „żarówką”, stworzymy produkt indywidualny, będący repliką wskazanego przez Ciebie kształtu. Balon pneumatyczny aby mógł być eksponowany, potrzebuje stałego dostępu do prądu. Działający wbudowany wentylator wtłacza do powłoki balonu powietrze, przez co figura przybiera zadany kształt i staje się konstrukcją sztywną.
Wypełniony powietrzem balon 3D możemy wyeksponować w dowolnym miejscu zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i przestrzeniach otwartych.

 

 

 

Balony 3D wbalony nietypowe gazoszczelne wersji Gazoszczelnej charakteryzują się dużą swobodą w instalacji i eksploatacji. Balon nie potrzebuje prądu do działania. Balon reklamowy gazoszczelny posiada dwie powłoki. Pierwszą powłokę stanowi dętka gazoszczelna, do której wtłaczane i utrzymywane jest powietrze. Dętka jako szkielet profilowana jest pod wymagany kształt figury.

Drugą powłokę stanowi obszycie produktu. To właśnie druga powłoka podlega zadrukowi oraz brandingowi dla danej marki. Obszycie wykonane jest z wytrzymałej tkaniny poliestrowej, przez co produkt odporny jest na przypadkowe otarcia, uderzenia czy też oddziaływanie promieniowania słonecznego.

Podobnie jak w przypadku balonów pneumatycznych, możliwe jest uzyskanie prawie dowolnego kształtu figury, tak aby maksymalnie przypominała replikę Państwa produktu

 

 

balony nietypowe na uwiezi

Balony 3D latające na uwięzi to doskonałe narzędzie aby podkreślić ważność marki podczas imprezy plenerowej. Balony nietypowe doskonale sprawdzą się również podczas otwarcia nowych punktów usługowych lub centrów handlowych. Balony 3D Latające składają się z gazoszczelnej profilowanej dętki poliuretanowej, oraz solidnego obszycia podlegającemu zadrukowi.

Paleta projektowa balonów latających jest nieco bardziej ograniczona pod kątem projektowym w porównaniu do produktów stacjonarnych. Główna różnica polega na tym iż kształt balonu 3d musi być na tyle pojemny, aby przy zadanej wielkości figura pomieściła odpowiednią ilość helu umożliwiając tym samym balonowi unoszenie się.
Masz pomysł na własny balon? Skontaktuj się z nami, nasz projektant podpowie co zrobić aby stworzyć figurę odpowiadającą Państwa wymaganiom.

BALONY NIETYPOWE – ZESTAW

 • Kompletny balon reklamowy z wbudowanym wentylatorem na etapie produkcji
 • Zestaw lin mocujących starannie zakończonych karabińczykami
 • Śledzie mocujące , młotek
 • Wygodna i solidnie uszyta torba transportowa
 • Szczegółowa instrukcja obsługi

BALONY NIETYPOWE – AKCESORIA DODATKOWE

 • Wewnętrzne oświetlenie LED, zapewniające dobrą widoczność produktu także po zachodzie słońca
 • Możliwość wykonania dodatkowej drewnianej podstawy dla stopy balonu, tak aby zwiększyć jego stabilność na podłożu uniemożliwiającym wbicie śledzi mocujących
 • Opcja wykonania obciążników piaskowych dla montażu balonu na powierzchniach betonowych lub asfaltowych
 • Umożliwiamy zakup w pakiecie agregatu prądotwórczego dla miejsc, w których dociągnięcie prądu z sieci jest niemożliwe

Akcesoria Dodatkowe

pompka-elektryczna

Pompka Elektryczna

Wydajna lekka i wygodna pompka elektryczna

pompka-reczna-hermetix_2

Pompka Ręczna

Przydatna w przypadku całkowitego braku dostępu do prądu

oswietlenie-led

Mocne Oświetlenie LED

Opracowana przez nas technologia Subway LED zapewnia mocne świecenie produktu na całej jego wysokości

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Zapytanie - formularz ARIO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

kontakt@ario.pl
tel. 794 041 594

ADRES

ARIO REKLAMA LATAJĄCA
ul. Kokoszycka 133
44-313 Wodzisław Śląski
NIP: 647 253 09 03