HOME » Aktualności » Duże balony reklamowe – możliwości promocyjne na evencie outdoor

Duże balony reklamowe – możliwości promocyjne na evencie outdoor

balony pneumatyczne gmina wicko
duze balony reklamowe ario
duze balony reklamowe ario

Duże balony reklamowe to chętnie wybierane nośniki reklamy pneumatycznej przez naszych klientów.
W zależności od potrzeb lub wielkości miejsca ekspozycji, nasza oferta produkcyjna przewiduje kilka wariantów produktów. Który balon reklamowy zatem wybrać?
Duże balony reklamowe występują na większości organizowanych na świecie imprezach tematycznych. Można je spotkać na targach branżowych, eventach firmowych, wszelkich wydarzeniach sportowych czy też uroczystościach odbywających się z okazji otwarcia na przykład nowego obiektu handlowego.

Duże balony reklamowe dzielimy na dwa rodzaje. Mogą być konstrukcjami pneumatycznymi lub latającymi. Zobaczmy dokładnie pierwszą grupę produktów:

Balony Stacjonarne to produkty które są ogromne pod względem powierzchni reklamowej, powłoka tych produktów wypełniana jest powietrzem przez pracujący wentylator. Balony składają się z trzech części: stopy balonu, pasa reklamowego oraz czaszy (zadaszenia). W przeważającej części przypadków nasi klienci zamawiają balon z zadrukiem tylko pasa reklamowego. Pozostała część balonu stopa oraz zadaszenie wykonane zostają z tkaniny fabrycznie barwionej w masie. Takie rozwiązanie niesie za sobą znaczne korzyści finansowe, koszt produkcji balonu jest znacznie niższy aniżeli w przypadku konieczności zadruku wszystkich jego elementów.

Duże balony dmuchane doskonale sprawdzą się na następujących imprezach:

  • Targi branżowe
  • Imprezy sportowe
  • Otwarcie nowego punktu biznesowego
  • Zwiększenie widoczności nieruchomości znajdującej się nieopodal drogi o dużym natężeniu ruchu
  • Koncerty, imprezy okolicznościowe, imprezy miejskie

 

Jeżeli chcesz aby Twoje stoisko było najlepiej i najwyżej wyeksponowane na miejscu odbywającej się imprezy eventowej, nic nie zastąpi nośnika helowego. Duże balony helowe to produkty których powłoka wypełniana jest gazem helem.

Hel zapewnia dobre właściwości lotne produktu, przy czym jest gazem całkowicie bezpiecznym (gaz niewybuchowy).
Istnieją dwie możliwości produkcji balonów helowych. W zależności od projektu możemy wyprodukować balon o strukturze jedno lub dwu powłokowej.

Aby dowiedzieć się jaki produkt jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się z naszym działem handlowym. Przeanalizujemy Twoją przyszłą promocję pod względem technicznym i wybierzemy najbardziej odpowiedni balon reklamowy dla potrzeb Twojej skutecznej promocji.